HAKKIMIZDA

KATREPAK olarak en önemli unsurun hizmet sektöründe olduğuna inanmış ve bu konuda sıfır tavizle çalışmayı amaç edinmiş bir kuruluşuz. Bu çerçevede tüketicilere iyi şartlarda paketlenmiş ürünleri temin ederek kaliteli ürünler halinde ve geniş ürün yelpazesiyle ulaşabilecekleri en yakın noktalara kadar servis vermektir. Bu yolla tüketiciler en kısa sürede ihtiyaç duydukları kaliteli ürünlere KATRE PAK markasıyla ulaşacaklardır.

Bugüne kadar hijyen, temizlik ve sağlık kurallarını Avrupa Birliği normlarına uygun olarak yürüten firmamız bundan sonrası içinde aynı kriterleri uygulayacaktır. Genç ve profesyonel kadromuzla hijyen ve kalitenin kesiştiği nokta olarak gıda ambalajlanmasında yeni bir soluk getirmeyi amaçlıyoruz.

KALİTE HEDEFLERİMİZ

Müşteri istek ve beklentilerini en doğru şekilde tespit ve analiz ederek müşteri memnuniyetini arttırmak ve kalite taleplerini gerçekleştirmek, kalite yönetim sisteminin etkinliğini ve sürekli iyileştirilmesini sağlamak, ulusal ve uluslararası ilgili standartlara uymak, tedarikçilerimizin ürün ve hizmet kalitesini arttırmak amaçlı işbirliği yapmak, çalışanlarımızın memnuniyetini sağlamaktır.

Bu amaç ile bundan sonraki dönem içerisinde sizler gibi saygın firmaları çalıştığımız firmalar arasında görmekten onur duyacağız.

SAYGILARIMIZLA

ÜRÜN GRUPLARI

Kağıt mendillerde olduğu gibi gerek kullanım anında gerekse kullanımdan sonra hiçbir kalıntı bırakmaz.
Alkolsüz ve yumuşak olduğu için cildinizde yağ kaybı ya da tahriş gibi durumlara rastlanmaz.
Kullanılan parfüm esansı bitkisel olduğundan solunum yollarına zarar vermez.
Ambalajı içerisinde %100 hijyendir, dezenfekte oranı yüksektir.
Özelliklerini koruma süresi üretim tarihinden itibaren en zor kosullarda 2 yıldır.
Mendilin esans seçenekleri çok çesitlidir.
Mendiller 6×8 – 6×10 – 6×12 -7×10 – 7×12 7×13 -7×14 ölçülerinde üretilmektedir.
Ambalaj üzerinde 5 ayrı renk kullanılarak baskı yapmak mümkündür.
Ürünlerimiz Avrupa standartlarında ve Avrupa makinelerinde yapılmaktadır.

ıslak_mendil02

Sağlıklı koşullarda el değmeden doldurulan Baskılı tuz ve Baharat taleplerinizi karşılayan katrepak en iyi hizmeti vermek adına çalışmaktadır.
İşletmelerin ihtiyaçları olan Baskılı Baharatlar Pul Biber, kekik karabiber özel soslar, vb. gibi çeşitlidirler. Dolum yaptığımız ürünlerde ölçümüz 5×5 cm olduğundan yüzeyde reklam yapılacak alan bulunmaktadır.

islak_mendil

Tek kullanımlık ürünler arasında yer alan, kafe ,restoran, gibi mekanlar için stick şeker ürünleri artık olmazsa olmaz ürünler arasında yer almaktadır.. çay kahve servisi yaparken sunum açısından göze hitap eden şık tasarımlarla, etkili bir reklam olanağı da sağlamaktadır. Mutlaka kaliteli bir üretim sistemi ile ele alınmalı ve steril, hijyenik bir ortamda üretilmelidir.. Firmamızda yaptıra bileceğiniz farklı tasarımlardaki ürünler sayesinde, şirket logonuzu şık bir görünümle müşterilerinize sunabilir etkili bir reklam yapabilirsiniz.
Beyaz ve Esmer şeker olarak üretilmektedir.üretim gramajları 3 gram yada 4 gramdır

stick_seker

Paket Servisin vazgeçilmezi ikram setleridir. İstenildiği takdirde size özel baskılı ve baskısız olarak hazırlanmaktadır. Aynı zamanda Havayolu, Karayolu Taşımacılık, tabldot firmaları vb. gibi şirketlerinin kullandığı kahve çay setleri de yapılmaktadır.

Set İçerikleri :
– Lüx Çatal / Eko Çatal
– Lüx Bıçak / Eko Bıçak
– Lüx Kaşık / Eko Kaşık
– Baskılı/ Baskısız Tuz
– Baskılı/ Baskısız Peçete
– Baskılı/ Baskısız Kürdan
– Islak Mendil Baskılı / Baskısız Karabiber, Baharat,Sakız-karanfil-bonbon şeker vs -, çeşitleri gibi malzeme seçenekleri mevcuttur. Ürünler ekonomik malzeme ile de yapılabilmektedir.müşteri talebi doğrultusunda dış ambalaja baskı yapıla bilmektedir.

Çeşitleri :
2+1, 3+1, 4+1, 5+1, 6+1, 7+1, 8+1 vs.

set

Belirli bir adet yapılabilen reklam için üzerinde logo, adres bulunan peçetelerdir. Siparişe göre Ekonomik ve lüks olarak,tek kat yada çift kat olarak üretilmektedir. Logo tasarım ve görsel onayını takiben üretimi yapılmaktadır. Ortalama 10-15 gün içinde teslimat yapılmaktadır.minumum 20 koli olarak üretilmektedir.
40×40 koli içi 1200 adet
33×33 koli içi 2400 adet
25×33 koli içi 2400 adet
25×25 koli içi 2400 adet
Dispenser peçete koli içi 4500 adet.

25x33